Grand Prix Polonia

203

W dniach 2-4 sierpnia br. zawodnicy UKS Azymut Siedliska wzięli udział w Międzynarodowych Zawodach Biegu na Orientację „Grand Prix Polonia”. Zawody odbywały się podgórskich lasach powiatu rzeszowskiego, a ich organizatorem na zlecenie PZOS był UKS Azymut Dębów. W klasyfikacji ogólnej za trzy biegi najlepsze miejsca wywalczyli: w kategorii K10N: Kaja Niewiadomska – miejsce II; w kategorii K12: Ewelina Bożek – miejsce I, Zuzanna Mielko – miejsce III, Marta Sierkowska – IV miejsce, Oliwia Sudak – miejsce VII; w kategorii M12: Dawid Pióro – miejsce II, Daniel Bekier – miejsce V; w kategorii M14: Jakub Kardasz – miejsce IX. Ponadto w biegu na średnim dystansie miejsca w czołowej dziesiątce wywalczyli: w K12: Izabela Dobromilska – miejsce III, Karolina Sokal – miejsce V; w M12: Jakub Kiersztyn – miejsce IX, Krzysztof Przegon – miejsce X; a na dystansie sprintu w M14: Marcin Mnich zajął miejsce XII, Paweł Paruch miejsce XIV, a w M12 Krzysztof Przegon wywalczył miejsce IX. Gratulujemy wyników. Po zawodach drugiego dnia był czas na zwiedzanie licznych zabytków i atrakcji rzeszowskiej starówki. Przed zawodnikami teraz chwila wypoczynku aby już 7 września rozpocząć treningi przed udziałem w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbędą się pod koniec września w Lublinie. Więcej informacji o zawodach i działalności klubu znajduje się na stronie internetowej www.azymutsiedliska.cba.pl.

Na podstawie przesłanych materiałów: GOK KC