Etap Gminy Zamość dla Bieniuka

W dniu 8 sierpnia br. w godzinach przedpołudniowych na trasie ze Żdanowa do Szewni Górnej odbył się II etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej. Etap rozgrywany jako jazda indywidualna na czas, na dystansie 18,3 km wygrał zawodnik TC Chrobry Scott Głogów Damian Bieniek w czasie 22 minuty 54 sekundy, a kolejne miejsca wywalczyli: Daniel Staniszewski – KS Pogoń Mostostal Puławy, Wojciech Bystrzycki – Tarnovia Tarnowo Podgórne, Bartłomiej Proć –Pogoń Mostostal Puławy, Kacper Wiszniewski – GKS Cartusia Kartuzy, Karol Kuklewicz – TC Chrobry Scott Głogów. Podczas popołudniowego podsumowania etapu zawodnicy za zajęcie miejsc I-VI otrzymali nagrody finansowe oraz upominki ufundowane przez Samorząd Gminy Zamość.

GOK KC