X Forum Kobiet Aktywnych w Nałęczowie

Agata Piwko „Liderką Kobiecej Aktywności 2018” woj. lubelskiego.
W dn.1 lipca ( niedziela), 72 osobowa delegacja ze Stowarzyszenia Kobiet 28+ zagościła w Parku Zdrojowym w Nałęczowie, aby czynnie uczestniczyć w X Forum Kobiet Aktywnych pt. „Śladami kobiecej tożsamości”. Jak co roku tak i tym razem głównym organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Wspierania Aktywności „Bona Fides”, które w tym samym dniu obchodziło również jubileusz 15-lecia swojej działalności. Reprezentacja naszego stowarzyszenia okazała się być najliczniejszą grupą z całego woj. lubelskiego, co za każdym razem na scenie podkreślali organizatorzy. Jako gościom dano nam możliwość wystawienia stoiska promocyjnego Stowarzyszenia 28+, na którym można było podziwiać ażurowe serwety, anioły, flakony, świeczniki, szkatułki, biżuterię, różnorodne i piękne prace rękodzielnicze wykonane przez członkinie KGW Gminy Zamość. Nasze gospodynie serwowały spacerowiczom świeże, orzeźwiające, owocowe koktajle, rozdawały foldery i mapki turystyczne zachęcające do odwiedzenia roztocza. Podczas imprezy, na 4 scenach, odbywały się różnego rodzaju warsztaty tematyczne: wicia wianków, szycia zabawek, robienia kartek, bibułkarstwa, samoobrony, pilatesu, tańca oraz panele dyskusyjne dotyczące relacji kobiecych. Na scenie głównej prezentowały się zespoły muzyczne, a jako gwiazda wieczoru wystąpiła Alicja Majewska. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zainspirować się, nawiązać ciekawe kontakty, zdobyć nowe doświadczenia.
Jednym z głównych punktów programu scenicznego X Forum Kobiet Aktywnych była Gala rozstrzygnięcia konkursu pt. „Liderka Kobiecej Aktywności”. I tutaj wielka niespodzianka!
Z radością informujemy, że nasza pani Prezes Agata Piwko została zwyciężczynią
i otrzymała tytuł ” Liderka Kobiecej Aktywności 2018″ w woj. lubelskim. W konkursie wzięło udział ponad 100 kobiet. Nominowanych do nagrody zostało 10 pań, w tym nasza Agata. Gratulujemy i cieszymy się bardzo!!! Jak mówi nasza prezes ” Z takim zespołem aktywistek można góry przenosić. Bez Was nie byłoby sukcesu…” Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia. Tak naprawdę wszystkie jesteśmy społeczniczkami, wolontariuszkami i aktywistkami. My, jako Zarząd Stowarzyszenia 28+, dostrzegamy pracę i zaangażowanie wszystkich KGW Gminy Zamość. Bez Was nie byłoby naszej organizacji, i małych, a czasem nawet dużych sukcesów, na które WSZYSCY RAZEM PRACUJEMY! Łączy nas przyjaźń i pasja. Bo praca społeczna to pasja, która wciąga, a dzięki niej trwa tradycja, folklor i działania na rzecz lokalnych społeczności.
Dziękujemy WSZYSTKIM PANIOM za zaangażowanie i gratulujemy LIDERCE.

Zarząd Stowarzyszenia Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+