Warsztaty haftu komputerowego

157

Stowarzyszenie „Wysokie nad Łabuńką” ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na warsztaty haftu komputerowego do Regionalnej Izby Pamięci w Wysokiem.
Jak już informowaliśmy w czerwcu br. stowarzyszenie w ramach projektu „Tradycja i nowoczesność- warsztaty haftu komputerowego inspirowane kulturą ludową” dofinansowanego przez Powiat Zamojski zakupiło maszynę hafciarkę Bernina Chicago 7. Przez ostatnie miesiące członkinie stowarzyszenia zapoznawały się z praktycznymi tajnikami haftu komputerowego i teraz przez miesiąc październik i listopad poprowadzą warsztaty haftu.
Zarząd stowarzyszenia zaplanował sześć spotkań – trzy spotkania warsztatowe odbędą się w Szkołach Podstawowych z młodzieżą, w szkole Nr. 3 w Zamościu, w Borowinie Sitanieckiej i w Wysokiem.
W najbliższy poniedziałek 8 października odbędą się warsztaty dla dorosłych w Regionalnej Izbie Pamięci w Wysokiem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godz. 17.00.
Na warsztaty prosimy przynieść materiał do wyhaftowania (bluzka, koszulka, serwetka itp.). Więcej informacji pod numerem telefonu – 504 327 524 lub 517 830 582.