Spotkanie Wigilijne zamojskich sm-owców

Wigilia Stowarzyszenia Osób ze Stwardnieniem Rozsianym w Zamościu odbyła się w hotelu „Koronny” w piątek 15 grudnia 2017 r. Nasze spotkanie uświetnili swoją obecnością: Henryk Matej Starosta Powiatu Zamojskiego, Konrad Dziuba członek zarządu Gminy Zamość, ksiądz Czesław Koraszyński, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych stowarzyszeń- Janina Stefaniak i Bogusław Dolinny ze Stowarzyszenia Feniks w Zamościu i Mieczysława Nawrocka ze Stowarzyszenia Promyk w Tomaszowie Lub.
Oprawę muzyczną zapewnił zespół młodzieży niepełnosprawnej „Meteor” z Zamościa, kierownikiem jest Marek Smolarczyk. Następnie głos zabrali nasi goście, składając wszystkim zebranym życzenia. Ksiądz odczytał ewangelię na święta Bożego Narodzenia i zainicjował wspólną modlitwę. Potem wszyscy podzielili się opłatkiem, życząc sobie dużo zdrowia i siły na dalsze dni. Miła atmosfera i świąteczny nastrój sprawiły, że trudno było się rozstać. Następne takie spotkanie dopiero za rok.

Wesołych świąt Marek Kulas