Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2017/18 drużyny trampkarzy młodszych STS Gryf Gmina Zamość

700

W rundzie jesiennej sezonu 2017/18 zawodnicy z roczników 2004/05/06 reprezentowali barwy STS Gryf Gmina Zamość w Zamojskiej Okręgowej Lidze Trampkarzy Młodszych. Drużyna prowadzona przez trenera Arkadiusza Noska rywalizowała z dziewięcioma drużynami: DKS Gaudium Zamość, Omega Stary Zamość, Kryształ Werbkowice, Roztocze Szczebrzeszyn, Sparta Wożuczyn, Pogoń 96 Łaszczówka, Olender Sól, Orion Dereźnia oraz Relax Księżpol – rozgrywając 5 meczów na wyjeździe i 4 u siebie. Ostatecznie zespół Gryfu po rundzie jesiennej zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 17 punktów (5 zwycięstw/2 remisy/2 porażki) strzelając 46 goli i tracąc 21.
Drużynę reprezentowało 17 zawodników:
Bramkarze: Daniel Galan, Daniel Hocek, Mateusz Horodko;
Obrońcy: Szymon Wojczuk, Igor Harasim, Eryk Jachymczyk, Alan Dyjak, Maciej Zielonka;
Pomocnicy: Grzegorz Soboń, Dawid Goździuk, Jakub Sudak, Kacper Bednarz, Kamil Bednarczyk, Mateusz Kawala;
Napastnicy: Bartosz Łyś, Kacper Ordyniec, Patryk Waga.
Klasyfikacja strzelców bramek po rundzie jesiennej: B.Łyś (14), M.Zielonka (6), G.Soboń (6), J.Sudak (4), K.Ordyniec (4), K.Bednarz (3), P.Waga (2), D.Goździuk (2), E.Jachymczyk (1), M.Kawala (1).
Przez całą rundę odbywały się 3 jednostki treningowe w tygodniu na dużych boiskach. W okresie jesienno-zimowym będziemy trenować na hali 2 razy w tygodniu – pozwoli to nam na przygotowanie się do turniejów halowych, które rozpoczną się już niebawem.

Arkadiusz Nosek