Podopieczni Gryfa na podium w Biłgoraju i Sitańcu

II miejsce wywalczyli juniorzy z STS Gryf Gmina Zamość w Biłgoraju na X Memoriale Stanisława Wójcika w halowej piłce nożnej, ale to nie jedyne laury naszych piłkarzy na tej imprezie. Indywidualne wyróżnienia od organizatorów otrzymali Bartosz Kocyło jako „Najlepszy Bramkarz Turnieju” i Kacper Cebula jako „Najlepszy Zawodnik Drużyny”.
Memoriał odbył się w niedzielę, 22 stycznia 2017 r., w biłgorajskiej hali OSiR. Juniorska reprezentacja STS Gryf Gmina Zamość w składzie: Kocyło, Cebula Kacper, Cebula Krystian, Koczwara, Zwolan, Galan, Sałamacha, Seń, Wójtowicz, Tomaszewski i Kierepka, w rywalizacji 15 najlepszych drużyn reprezentujących dwa województwa: lubelskie i podkarpackie, wywalczyła II miejsce, ulegając w finale Stali Stalowa Wola 2:1.
Tymczasem, przygotowująca się do rozpoczęcia sezonu, drużyna seniorów STS Gryf Gmina Zamość wzięła udział w eliminacjach powiatu zamojskiego do XXV Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów, które rozegrano 28 stycznia 2017 r. na hali sportowej w Sitańcu. W turnieju z udziałem sześciu drużyn najlepsza okazała się właśnie ta spod znaku Gryfa, grająca w składzie: Kocyło, Cebula, Cebula, Kierepka, Kostrubiec, Burak, Galan, Popko i Blonka. Seniorzy wygrali wszystkie mecze i tym samym awansowali do Mistrzostw Okręgu. Szczegółowe wyniki turniejów są na stronie internetowej STS Gryf: www.gryfgminazamosc.pl

KC na podstawie informacji ze strony STS Gryf Gmina Zamość