Gryf na hali

728

W dniach 9 i 10 grudnia br. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zawadzie została przeprowadzona kolejna edycja turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „Gryf” Gmina Zamość pn. „Gryf na hali”. Pierwszego dnia, w rywalizacji chłopców z rocznika 2006 i młodszych, zwyciężył I skład STS Gryf, a miejsca kolejne wywalczyli: Granica Lubycza Królewska, Football Academy Zamość, Hetman Żółkiewka, STS Gryf II, Unia Hrubieszów, Biłgorajczyki Biłgoraj i Arena Krasnobród. Drużyny STS grały w składach: Gryf I: Michał Detko, Kamil Głowacki, Wiktor Bełz, Kacper Ordyniec, Karol Ślepko, Hubert Kordas; Gryf II: Paweł Detko, Patryk Waga, Oliwier Kłębokowski, Konrad Spryszak, Bartosz Radliński, Bartosz Łyś, Adam Kowalski.
W dniu 10 grudnia zagrali najmłodsi adepci piłkarskiego rzemiosła w wieku 10 lat i młodsi. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali poczęstunek i każda drużyna na zakończenie turnieju otrzymała nagrody.
Więcej informacji o turniejach i działalności klubu znajduje się na stronie internetowej organizatora www.gryfgminazamosc.pl.

KC
na podstawie relacji STS „Gryf” Gmina Zamość