Ogólnopolskie Igrzyska LZS Zamość 2015

W dniach 27-29 sierpnia br. na obiektach sportowych Miasta Zamość odbyły się XVIII Ogólnopolskie Igrzyska LZS, których współorganizatorem było Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie. W tym wielkim święcie sportu powszechnego uczestniczyło około 900 zawodników i zawodniczek reprezentujących wszystkie województwa naszego kraju. Spośród zawodników startujących z terenu Gminy Zamość medale i punkty dla województwa lubelskiego wywalczyli: II miejsce dziewczęta STS Gryf Gmina Zamość w siatkówce kobiet (Agata Jabłońska, Joanna Jarosławska, Natalia Kowalska i Ula Muzyczuk, trener Krzysztof Bednarski); III miejsce Anna Teterycz, VIII miejsce Anna Grosman, X miejsce Filip Stankiewicz w biathlonie letnim ( strzelanie z wiatrówki + marsz z kijkami nordic walking) w kategorii 1997 i starsi; I miejsce Andrzej Chrzan, VI miejsce Elżbieta Drabik w biathlonie letnim w kategorii +50, IV miejsce drużyna UKS Azymut (Wojciech Tłuczek, Maciej Chabros, Karol Węgrzyn) w biegu na orientację.

Krzysztof Czerwieniec