Reprezentowali naszą Gminę na Igrzyskach LZS

2067

W dniu 18 czerwca 2016r. na boisku piłkarskim przy Zespole Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie w ramach XVII Powiatowych Igrzysk LZS przeprowadzone zostały zawody sportowo- pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Dziewcząt i Chłopców oraz Kobiecych Drużyn Pożarniczych.
Gminę Zamość reprezentowała Jednostka OSP Bortatycze, która do udziału w zawodach zgłosiła sekcje kobiet, dziewcząt i chłopców.
Zawody przeprowadzone zostały zgodnie z zasadami jakie obowiązują członków OSP podczas zawodów sportowo- pożarniczych tj. sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe.
Poziom wyszkolenia drużyn i sprawność fizyczna naszych młodych Strażaków jest wysoka o czym świadczą zajęte miejsca.
Kobieca Drużyna Pożarnicza zajęła miejsce II, dziewczęta z Młodzieżowej Drużyna Pożarniczej miejsce IV a chłopcy miejsce VIII.
Opiekunom Drużyn i Uczestnikom dziękujemy za przygotowanie, gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Bożena Kozioł